Ads Saldırısı

Ads saldırısı reklamlarınıza rakipleriniz tarafından zarar verilen bir yöntemdir.Sizin reklam bütçesini bitirmeyi amaçlayan rakipleriniz,tıklama saldırısı ile reklamınızı kapatıp istediklerini elde edebilirler. Reklam saldırısı aldığınız takdirde bir çok çözüm bulmaya çalışabilir ve sonunda hiç birşeyin yaramadığını göreceksiniz.Bize göre en iyi yöntem karşılık vermektir yani Ads saldırısı yapın ve bunu bizim sistemimiz sayesinde 100% geçerli tıklama olarak yapabileceksiniz.

Sizin reklamlarınızı korumaya yönelik en iyi yöntemin karşı atak yapmak olduğunu sizde tüm yöntemleri deneyerek öğreneceksiniz.Çok geç kalmadan sizde reklamlarınızdan zarar görüyorsanız hemen karşı atak olarak ads saldırısı yapmak için hemen sitemize kayıt olun.

Ama unutmayınız ki programı almak istiyorsanız lütfen bunu iyi düşünün.Çünkü eğer reklamınızda saldırı almıyorsanız lütfen kullanmayınız.

Ads saldırısı ile sunuculu sistemimizin eşsiz gücü ile tüm tıklamaların geçerli olduğunu göreceksiniz.Firmanızın bulunduğu şehire göre demografili saldırı yapabilir hemde lokasyonlu saldırı yapabilirsiniz.Ayrıca sistemimizde mobil reklamlara tıklama,tablet ve Pc reklamlarına işlemleri çok rahatlıkla yapabilirsiniz.Eğer sistemimizden memnun kalmadığınız takdirde ki garanti veriyoruz memnun kalacaksınız sonraki ay üyeliğinizi kapatabilirsiniz.

Ads Saldırısı