Ads Reklam Şikayet Botu

Şikayet botu ile cloaker olarak açılan reklam hesaplarını 1 saat içinde 1000 şikayet gönderebilecek bir sistemdir. Bu bot ile haksız olarak açılan reklamları bot yardımı ile hiç uğraşmadan şikayet edebilirsiniz. Resperry Pi sunuculu gerçek kullanıcı olarak görülen işlemlerimizde her bir şikayet kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir.Google ads reklamını şikayet ederek hesabı incelemeye aldırabilir ve kapattırabilirsiniz. Üstelik her bir saldırı farklı şikayet metni ile yapılmakta olup , eklediğiniz şikayet içeriğine random olarak belli başlı kelimelerimiz eklenmektedir.

Ads saldırı botu ile zirve yaptğımız ve memnun kalınan sistemimiz artık ads reklam şikayeti içinde hizmet vermektedir.

Bu sistemi alamk için sayfamıza kayıt olabilir panelimizi inceleyebilir ve gerekli yardımı müşteri hizmetlerimizden edinebilirsiniz.

Adwords reklam şikayet botu ile aynı firmanın 3-4 reklamı varsa, cloaker olarak hesap açılmış ise kolaylıkla reklam hesabını kapattırabilirsiniz.Bunun için tek yapmanız yukarıdada belirttiğimiz gibi Ads botu programımızı kullanmanızdır.Nasıl Ads tıklama botu programımızdan memnun kaldıysanız aynı şekilde Ads reklam şikayeti botu ilede memnuniyet sağlayacağımızdan eminiz.

Ads Reklam Şikayet Botu